Rekolekcje adwentowe 25-27 XI 2016

Koło naukowe Ti Estin Aletheia zaprasza na rekolekcje adwentowe 2016:

 "W kółko to samo... dlaczego każdy adwent ma sens?

Odbędą się one w ośrodku ojców pijarów w Łapszach Niżnych w dniach 25-27.11.2016 r. Temat rekolekcji : "W kółko to samo... dlaczego każdy adwent ma sens?" Rekolekcje poprowadzą karmelita o. Jakub Walczak oraz ks. Franciszek Longchamps de Berier.

Koszt rekolekcji: ok. 110zł + dojazd dla chętnych

Zgłoszenia do 22 XI pod adresem mailowym: ti.estin.aletheia@gmail.com

Rekolekcje Wielkopostne 11-13 III "16

Koło naukowe Ti Estin Aletheia zaprasza na Rekolekcje Wielkopostne 2016:

 

Marzenia i tęsknoty Boga

 

Tradycyjnie już odbędą się one w Pijarskim Ośrodku Edukacyjno-Rekolekcyjnym w Łapszach Niżnych przy ul. Wiśmierskiego 7 w dniach 11-13.03.2016 r. Rozpoczynamy w piątek o godzinie 18:00 wspólną kolacją, a żegnamy się wczesnym popołudniem po niedzielnym obiedzie. Rekolekcje poprowadzi dla nas ks. prof. Franciszek Longchamps de Bérier.

 

Koszt rekolekcji to 108 zł (w tym nocleg+ wyżywienie), płatne na miejscu. Zapisy przyjmowane będą osobiście przez Pawła Błaszczaka lub mailowo na adres pawlak565@interia.pl, a także przez profil Koła na facebook'uCzas na zgłoszenia przewidziany jest do 07.03.2016 r. ( polecamy jednak możliwie szybkie zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!)

Dla chętnych zorganizowany będzie wspólny dojazd z Krakowa, którego szczegóły podamy w późniejszym terminie. Prosimy o sygnalizowanie w zgłoszeniach chęci wspólnego dojazdu. Przypominamy, że nie ma możliwości wcześniejszego przybycia lub szybszego wyjazdu z rekolekcji.

Rekolekcje wielkopostne 27-29 III '15

/wpis archiwalny/

Koło naukowe TEA zaprasza w dniach 27-29 marca 2015 roku na rekolekcje wielkopostne pod hasłem:

"Zbuntowany prorok"

Rekolekcje poprowadzi nasz opiekun ks. prof. Franciszek Longchamps de Bérier, a odbędą się one w miejscowości Łapsze Niżne w Pieninach Spiskich. Koszt udziału to dokładnie 100 zł (w tym noclegi i wyżywienie, dojazd dodatkowo płatny).

Zapisy przyjmuje skarbnik koła Tomasz Fronczak drogą - osobiście lub pod adresem mejlowym fronczaktomasz8@gmail.com. Opłaty dokonujemy na miejscu, zaś wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zbiórki i przejazdu pojawią się bliżej samego terminu rekolekcji.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Rekolekcje adwentowe 28-30 XI '14

/wpis archiwalny/

Od 28 do 30 listopada 2014 roku koło TEA zaprasza serdecznie na rekolekcje adwentowe w temacie:

"Czekając na Apokalipsę"

Rekolekcje poprowadzi nasz opiekun ks. prof. Franciszek Longchamps de Bérier, a odbędą się one w miejscowości Łapsze Niżne. Koszt udziału to 98 zł (w tym noclegi i wyżywienie, dojazd dodatkowo płatny).

Zapisy przyjmuje Tomasz Fronczak drogą konwencjonalną (zgłoszenie osobiście) lub elektroniczną (fronczaktomasz8@gmail.com). Opłaty dokonujemy na miejscu, zaś dokładne informacje odnośnie zbiórki i przejazdu pojawią się bliżej samego terminu rekolekcji.

Serdecznie zapraszamy!

Rekolekcje wielkopostne 21-23 III '14

/wpis archiwalny/

W dniach 21-23 marca 2014 zapraszamy na rekolekcje wielkopostne pod tytułem:

"Z Boga ta przeogromna moc"
Nieuświadomiony potencjał naszego chrztu

Rekolekcje odbędą się w Grodzisku koło Ojcowa, w pustelni błogosławionej Salomei.
(Od kolacji w piątek ok. 19:00 do obiadu w niedzielę ok. 15:00). Poprowadzą je: ks. Jakub Kowalczyk i nasz opiekun, ks. prof. Franciszek Longchamps de Berier.

Koszt pobytu to 98 zł, w tym 2 noclegi i wyżywienie.

Zapisu u Edyla koła, Tomasza Fronczaka, osobiście lub pod adresem mejlowym: fronczaktomasz8@gmail.com . Od niego zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się szczegółów, w tym m.in. dojazdu do Grodziska.

Rekolekcje adwentowe 6-8 XII '13

/wpis archiwalny/

W dniach 6-8 grudnia 2013 roku odbędą się rekolekcje adwentowe w temacie:

"Chcieli podchwycić Jezusa na słowie" - Wiara i rodzina w czasach kryzysu.

Rekolekcje poprowadzi nasz opiekun ks. prof. Franciszek Longchamps de Berier. Wzorem ostatnich lat odbędą się one w Grodzisku koło Ojcowa. Koszt udziału to 89zł (w tym noclegi i wyżywienie, dojazd dodatkowo płatny).
 
Zapisy przyjmuje Edyl koła Tomasz Fronczak drogą konwencjonalną (zgłoszenie osobiście) lub elektroniczną (tomasz.fronczak@uj.edu.pl). W zgłoszeniu najistotniejszym elementem jest imię i nazwisko, więc prosimy zawsze je w wiadomości. Opłaty dokonujemy na miejscu. Informacje odnośnie zbiórki i przejazdu pojawią się bliżej samego terminu rekolekcji.
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!